POSAO U NJEMAČKOJ:VOZAČ VILJUŠKARA

Text oglasa:
Tražimo više izvršitelja na radnom mjestu vozača viljuškara. Početak rada je odmah po potpisivanju ugovora o radu.

Opis posla:

Rukovanje i upravljanje viljuškarom, preuzimanje gotove robe, skladištenje i utovar iste.

Uslovi:

Prethodno radno iskustvo na poslovima vozača viljuškara

Odgovornost, odlučnost i zrelost u radu

Profil traženog kandidata:

EU pasoš

Poznavanje njemačkog jezika na nivou A1

Vozačka dozvola za B kategoriju

Smještaj:Osiguran od poslodavca

Nudimo Vam odgovornu poziciju, uz stimulativne uslove rada.

Prijave putem maila:info@job-step.de.

Za više informacija kontaktirajte nas na broj:+49 711 460 54 195

Kontakt ime: Helga Schulz

Cena: €73734

Telefon: +4971146054195

Lokacija: Njemačka

Datum postavljanja oglasa: 02-09-2019

Oglas je pogledan 250 puta

POSAO U NJEMAČKOJ:VOZAČ VILJUŠKARA Slika
Osoba koja je postavila oglas je odgovorna za sadrzaj ovog oglasa!

Pošalji poruku osobi koja je postavila ovaj oglas - POSAO U NJEMAČKOJ:VOZAČ VILJUŠKARA

captcha

Potvrdi slanje poruke

Send me an email with links for managing my ad

Oglas nije u skladu sa pravilima oglašavanja?

Prijavi loš oglas

Komentari