Potrebni automehaničari

Text oglasa:
Lanac automehaničarskih radnji s poslovnicama u cijeloj Njemačkoj, traži više automehaničara za stalno zaposlenje.

Plata i do 3.000€!

OPIS RADNOG MJESTA:

održavanje i popravak automobila
inspekcijski radovi prema odredbama proizvođača
auto dijagnostika i uklanjanje grešaka
priprema automobila za tehnički pregled
USLOVI:

srednja stručna sprema zanimanje automehaničar (ili višegodišnje radno iskustvo kao automehaničar)
državljanstvo EU ili termin za vizu
znanje njemačkog jezika minimalno A2
NUDIMO VAM:

stalni radni odnos
mjesečna primanja i do 3.000€ eura (primanja u skladu s kvalifikacijama i radnim iskustvom)
bonusi na platu (prekovremeni, rad vikendom, rad praznicima…)
daljnje usavršavanje i edukacija radnika
Mjesto rada:Njemačka (poslovnice u više gradova)

Zainteresovani?

Prijavite se putem linka:https://jobstep-app.com/registracija/248/korak1

Kontakt ime: Aida

Lokacija: Njemačka

Datum postavljanja oglasa: 20-05-2019

Oglas je pogledan 114 puta

Osoba koja je postavila oglas je odgovorna za sadrzaj ovog oglasa!

Pošalji poruku osobi koja je postavila ovaj oglas - Potrebni automehaničari

captcha

Potvrdi slanje poruke

Send me an email with links for managing my ad

Oglas nije u skladu sa pravilima oglašavanja?

Prijavi loš oglas

Komentari